Show

Dlaczego My

Why UsFirma PT Duct Cleaning Inc. specjalizuje się w czyszczeniu systemów grzewczo – chłodzących. Oferujemy Państwu szereg usług, dzięki którym wasz dom lub apartament stanie się miejscem wolnym od drobnoustrojów, roztoczy oraz chorobotwórczych grzybów, a jego mieszkańcy będą mogli oddychać świeżym i nieskazitelnie czystym powietrzem.

Wielu z nas zapomina jak ważne dla naszego zdrowia jest czyszczenie systemów grzewczo – chłodzących w naszych miejscach zamieszkania. Why UsPrzede wszystkim znacząco polepsza jakość powietrza w domu dzięki usunięciu zalegającego w kanałach wentylacyjnych kurzu i brudu. Należy pamiętać, że zanieczyszczone powietrze zwiększa ryzyko zachorowań na alergię oraz różne choroby układu oddechowego. Co więcej czyszczenie przewodów wentylacyjnych usuwa nieprzyjemny zapach w domu pojawiający się przy uruchamianiu klimatyzacji lub ogrzewania.

PT Duct Cleaning sprawi, że powietrze, którym oddychasz będzie bezpieczne dla zdrowia Twojego i Twoich dzieci. Nie zwlekaj! Dowiedz się o wykonywanych przez nas usługach i zadzwoń już dziś, alby umówić się na dezynfekcję systemu grzewczo – chłodzącego w Twoim domu.