Show

Opinie Klientów

Gdy stwierdzono u mojego syna alergię na kurz zaczęłam podwójnie dbać o czystość naszego domu. Usłyszałam od koleżanki, że bardzo dużo kurzu gromadzi się w przewodach wentylacyjnych. Przez Internet znalazłam PT Duct Cleaning i umówiłam się na czyszczenie przewodów klimatyzacyjnych w mim domu. Na efekty nie musiałam długo czekać. Stan zdrowia mojego syna szybko się poprawił, lekarz stwierdził, że alergia ustąpiła. Od tamtej pory regularnie korzystam z serwisów PT Duct Cleaning i jestem bardzo z nich zadowolona.
Iwona H.

Polecam firmę PT Duct Cleaning PT Duct Cleaning, ponieważ szybko i solidnie wykonują swoją pracę, a przy tym ich usługi są w racjonalnych cenach. Po wyczyszczeniu przewodów wentylacyjnych, powietrze w moim domu stało się odczuwalnie czystsze. Poleciłem ich już moim znajomym i z pewnością skorzystam z ich usług ponownie.
Mark, D

Od dłuższego czasu czułam nieprzyjemny zapach przy włączaniu ogrzewania w mieszkaniu. W Internecie przeczytałam, że przyczyną mogą być zabrudzone przewody od ogrzewania. Wtedy natrafiłam na PT Duct Cleaning i umówiłam się na wycenę. Ponieważ cena okazała się bardzo przystępna skorzystałam z ich oferty. Po wizycie panów z PT Duct Cleaning po zapachu nie pozostało ani śladu! PT Duct Cleaning dziękuję wam!
Martha W.