Show

Oszustwa przy czyszczeniu systemów grzewczo-chłodzących

PT Duct Cleaning

Media coraz częsciej informują o oszustawch firm czyszczenia kanałów wentylacyjnych, które za swoje usługi liczyły sobie zbyt dużo, lub dodawały większy zakres pracy, pobierając za swoje usługi za duże kwoty. Wiele z tych firm wykorzystuję  nie-etyczną technikę sprzedaży “Bait & Switch”. Na początku, reklamują kompletne czyszczenie kanału za jedyne $ 59, ale do czasu zakończenia swoich prac cena ich usług może wzrosnąć  nawet do  $ 500 i więcej dolarów z powodu usług, o których nie wspomnieli wcześniej.

PT Duct Cleaning jest w biznesie od dawna, świadcząc wysokiej jakości usługi czyszczenia z cenami, które są konkurencyjne i uczciwe. Naszym zadaniem jest zapewnić Państwu proste informacje. Ceny ustalamy tak, że jesteście w pełni o ich wysokości poinformowani od samego początku. Z PTduct Cleaning, masz od razu cenę pełnej usługi, a my nie pobieramy ani centa więcej. Jeśli okaże się, że dodatkowe usługi mogą być potrzebne dla kanałów, informujemy z wyprzedzeniem i pozwalamy Ci decydować o działaniach, jakie należy podjąć.

W PT Duct Cleaning, zbudowaliśmy naszą reputację na dostarczaniu najwyższej jakości usług czyszczenia kanałow po uczciwych, konkurencyjnych cenach. Rozumiemy, że nasza reputacja jest tylko tak dobra, jak nasze usługi dla Ciebie.  Jesteśmy w tym biznesie od dawna i chcemy zostać z naszymi lojalnymi klientami na długie lata.

Zadzwoń do nas dzisiaj a nasz uprzejmy personel odpowie na Twoje pytania i zaplanuje wizytę  czyszczenia kanałów powietrznych, pieca i  suszarki.